Ballina Etiketimet Gruaja e gjergj kastriotit

Etiketim: gruaja e gjergj kastriotit

Historia e patreguar: jeta dhe vdekja e Donika Kastriotit në mërgim...

Pasi u detyrua të emigronte për herë të dytë në jetën e saj, Donika Kastrioti, gruaja e heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, jetoi...

Lajmet e fundit