Ballina Etiketimet Gulen

Etiketim: gulen

Komplote dhe skandale

Nga Marie Jégo dhe Marc Semo Rivalitet, tradhëti dhe hakmarrje janë elementët në themelin e luftës vëllavrasëse që vë përballë njëri tjetrit Rexhep Taip Erdoganin...

Lajmet e fundit