Ballina Etiketimet Hakmeret

Etiketim: hakmeret

Shikoni si i hakmerret ushtria turke ISIS-it pas sulmit në Stamboll...

Vetëm një ditë pas masakrës së përgjakshme në Stamboll për të cilën mori përgjegjësinë organizata terroriste ISIS, ushtria ruse dhe ajo turke në operacione...

Lajmet e fundit