Ballina Etiketimet Halil matoshi

Etiketim: halil matoshi

Genc Prelvukaj pyet Halil Matoshin: Çfarë kombi jemi shqiptarët e Malit...

Duket se debati për kombin shqiptare ka nxitur debat edhe mes analistit Halil Matoshit dhe këngëtarit, Genc Prelvukaj. “Turpërohesh kur në shtetin tënd e ke...

Lajmet e fundit