Ballina Etiketimet Haracine

Etiketim: haracine

Dramë e armatosur në Haraqinë të Shkupit

Drama në Haraqinë të Shkupit ka ndodhur dje në ora 17.50, në një pompë të benzinës, ku disa persona të maskuar dhe të pajisur...

Bastisen shtëpite, arsyet nuk i dinë as nga MPB, njësite speciale...

Mbrëmë policia zhvilloi aksion në fshatrat Hasanbeg dhe në Haraçinë të Shkupit. Jo zyrtarisht mësohet se janë arrestuar pesë persona të dyshuar për terrorizëm,...

Lajmet e fundit