Ballina Etiketimet Heshtja zgjedhore

Etiketim: heshtja zgjedhore

Në mesnatë fillon heshtja zgjedhore

Sonte në mesnatë fillon heshtja zgjedhore, për shkak të rivotimit në vendvotimin më numër 2011 në komunën e Tearcës, informojnë nga Agjencia për shërbime...

Gjatë heshtjes parazgjedhore “grindjet” do të vazhdojnë në rrjetet sociale

Në ditën e heshtjes zgjedhore, propaganda partiake dhe loja për të fituar më shumë vota në zgjedhje, do të kulminojnë në rrjetet sociale, ku...

Hy në fuqi heshtja zgjedhore, të dielën votimet për zgjedhjet e...

Në mesnatë përfundoi fushata zgjedhore 20 ditëshe dhe se hyn në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni. Të shtunën apo më...

Dita e fundit e fushatës, nga mesnata heshtja zgjedhore

Edhe pak orë na ndajnë nga heshtja zgjedhore e zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare në Republikën e Maqedonisë, partitë politike ditën e sotme mbajnë tubimet...

Lajmet e fundit