Ballina Etiketimet Heshtje parazgjedhore

Etiketim: heshtje parazgjedhore

Sot përfundon fushata zgjedhore

Partitë dhe koalicionet që marrin pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare sot e përfundojnë fushatën zgjedhore me prezantimin e programit të tyre zgjedhor para qytetarëve. Bashkimi...

Lajmet e fundit