Ballina Etiketimet Hetimi

Etiketim: hetimi

Në mesin e 40 prioriteteve të Qeverisjes së VV-së: Hetimi i...

Subjekti politik, Lëvizja VETËVENDOSJE! e cila garon në zgjedhjet e 11 qershorit për të qeverisur me vendin, ka bërë publike prioritetet e saja të...

Rasti “Kumanova”, nisin hetimet për torturën ndaj të akuzuarve

Ministria e Drejtësisë është duke hetuar rastin e grisjes së librit të Nënë Terezës dhe Biblës si dhe konfiskimit të fletoreve të të akuzuarve...

Lajmet e fundit