Ballina Etiketimet Hidhet

Etiketim: hidhet

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, mësohen çiftet gjysmëfinaliste

Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve në Nyon të Zvicrës. Real Madrid, Juvents, Atletico Madrid dhe Monaco kanë qenë pjesë e shortit...

Lajmet e fundit