Ballina Etiketimet Hillary clinton pa makeup

Etiketim: hillary clinton pa makeup

Pas humbjes, çfarë ndodhi me “shkëlqimin” e Hillary Clinton? (FOTO)

Përgjatë fushatës zgjedhore Hillary Clinton përcolli një imazh të një gjysheje të kuruar në detaje me buzëqeshjen që e karakterizonte dhe vetëbesimin e përhershëm. Kështu...

Lajmet e fundit