Pas humbjes, çfarë ndodhi me “shkëlqimin” e Hillary Clinton? (FOTO)

Përgjatë fushatës zgjedhore Hillary Clinton përcolli një imazh të një gjysheje të kuruar në detaje me buzëqeshjen që e karakterizonte dhe vetëbesimin e përhershëm.

Kështu që kur ish-sekretarja u shfaq në daljen e saj të parë pas humbjes e pa lyer dhe pa një model të rregulluar flokësh si gjithmonë, të gjithë u shokuan.

Përkundër kostumit të saj tipik, Clinton ishte e prirur ndaj një look-u krejtësisht natyral duke shmangur çdo lloj produkti kozmetik.

Dukej qartë që 69-vjeçarja nuk shqetësohet më për të bërë përshtypje në publik rreth pamjes së saj të jashtme.

hillary-clinton1 hillary2 hillary4 hillary5 hllary3


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu