Ballina Etiketimet Hillary clinton

Etiketim: hillary clinton

Trump në telashin e fundit, Kolegjit elektoral i kërkohet të mos...

Në SHBA ka nisur një fushatë ku i kërkohet anëtarëve të Kolegjit Elektoral që të bëjnë një gjë që nuk është bërë kurrë në...

Pas humbjes, çfarë ndodhi me “shkëlqimin” e Hillary Clinton? (FOTO)

Përgjatë fushatës zgjedhore Hillary Clinton përcolli një imazh të një gjysheje të kuruar në detaje me buzëqeshjen që e karakterizonte dhe vetëbesimin e përhershëm. Kështu...

Ja çfarë dominon fushatën presidenciale në Amerikë

Amerikanët do të zgjedhin presidentin e ri më 8 nëntor kur do të shprehin preferencën e tyre jo vetëm në lidhje me politikat ekonomike...

Shokon Trump- Apel të sëmurëve: Jetoni deri në 8 nëntor dhe...

Republikani, Donald Trump,  ka shokuar edhe njëherë me deklaratat e tij të pazakonta, teksa në një apel drejtuar personave të sëmurë, ka kërkuar që...

Lajmet e fundit