Ballina Etiketimet Histori te bukura

Etiketim: histori te bukura

Rrëfimi mbi plakun e urtë dhe 3 fëmijët e tij

Rrëfehet për një plak se i kishte tre fëmijë, njërin të urtë, e tjetrin të sinqertë, e të tretin të fortë! Plaku e shprehi...

Lajmet e fundit