Ballina Etiketimet Hollande

Etiketim: hollande

Ja çfarё kёrkojnё Merkel dhe Hollande

Gjermania dhe Franca kёrkojnё nga samiti i BE-sё nё Bratislavё njё plan tё qartё pёr tё ardhmen e unionit. Pikёrёndesё duhet tё jetё siguria....

Lajmet e fundit