Ballina Etiketimet Hoteli

Etiketim: hoteli

Puçistët incizuan hotelin e Erdoganit nga aeroplani F-16

Në aktakuzën e Prokurorisë shtetërore në Ankara, e cila zbulon detaje të përgatitje së grusht-shtetit të 15 korrikut të vitit të kaluar, thuhet se...

Hotel Excelsior: Hyni brenda suitës më të bukur në botë dhe...

Suita “Katara” në hotelin “Excelsior Gallia” në Milano të Italisë është shpallur sërish si suita më e bukur në një hotel. Çmimin e ka dhënë...

Lajmet e fundit