Ballina Etiketimet Humanisti Halil Kastrati

Etiketim: Humanisti Halil Kastrati

Halil Kastrati thotë se po nis ndërtimi i 100 shtëpive të...

Humanisti dhe hoxha i njohur Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se shumë shpejtë do të nis...

Lajmet e fundit