Halil Kastrati thotë se po nis ndërtimi i 100 shtëpive të reja (FOTO)

Humanisti dhe hoxha i njohur Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se shumë shpejtë do të nis ndërtimi i 100 shtëpive të reja.

Ditëve në vazhdim po nis ndërtimi i 100 shtëpive të reja në rajone të ndryshme. Bamirës Zoti kurr mos ju humbtë”, ka shkruar në Kastrati në Facebook. /InfoShqip


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu