Ballina Etiketimet Kush eshte halil kastrati

Etiketim: kush eshte halil kastrati

Halil Kastrati thotë se po nis ndërtimi i 100 shtëpive të...

Humanisti dhe hoxha i njohur Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se shumë shpejtë do të nis...