Ballina Etiketimet Humbesi

Etiketim: humbesi

Mehmeti: BDI nga parimi “fituesi me fituesin”, te parimi “humbësi me...

Analisti politik dhe shkrimtari nga Maqedonia, Kim Mehmeti ka komentuar raportimet mediatike për mundësin e një koalicioni qeveritar midis LSDM-së dhe BDI-së. Ai thotë...

Lajmet e fundit