Ballina Etiketimet Ilac per tiroide

Etiketim: ilac per tiroide

Mjaft me ilaçe dhe gënjeshtra të mjekut! Këtë ilaç për tiroide...

Ky lëng i shijshëm përmban shumë përbërës që nxit punën e gjëndrave  tiroide, e njëherësh është një bombë me vitamina, minerale dhe antioksidues,transmeton gazeta...

Lajmet e fundit