Ballina Etiketimet Ilir

Etiketim: ilir

A do të “rrëzohet” Meta? LSI servir këtë shpjegim për mediat

Pas përfundimit të zgjedhjeve, në të cilat u shënua një përplasje e fortë mes PS-së dhe LSI-së, ndërkohë që rezultati dërgon këtë të fundit...

Lajmet e fundit