Ballina Etiketimet Incident

Etiketim: incident

Incident në plazhin e Ohrit, arrestime masive

Shtatë persona janë arrestuar pasi sot në orën 10:50 e kanë prishur rendin dhe qetësinë publike në plazh në kompleksin “Gorica 3”. SPB Ohër njoftoi...

Granit Xhaka sërish incident, përfundon në polici; fyeu punonjësen e aeroportit

Futbollisti me orgjinë shqiptare Granit Xhaka ka qënë këto ditë në qendër të vëmendjes nga ana e tifozëve, por edhe e medias. Në ndeshjen...

Incidenti i Kavadarit për ryshfet zgjedhor do të hetohet pas zgjedhjeve

Pas incidentit të mbrëmshëm në Kavadar, lidhur me dyshimet për blerjen e votave, sot Gjykata me kërkesë të Prokurorisë, dha urdhër që të sigurohet...

Incident parazgjedhor, thyhet shtabi i kësaj partie?

Policia e Kavadarit njoftoi se mbrëmë në Kavadar janë thyer xhamat e shtabit të VMRO-DPMNE-së. “Në periudhën prej orës 22:00 më 18.11.2016 deri 09:00 19.11.2016...

Incident i ri në gjykatat e Maqedonisë, rrihen dy gjyqtare

Edhe një incident tjetër ka ndodhur benda gjykatave të Maqedonisë, kësaj radhe në atë administrative. Dy gjyqtare të kësaj gjykate janë rrahur me njëra-tjetrën. Sipas...

Lajmet e fundit