Ballina Etiketimet Indianet

Etiketim: indianet

Jankullovska nxorri kokën: Lehtë do t’ia bëjmë me indianët e Ballkanit

Muhamer Pajaziti/Iliria News Agency Jankullovska mbrëmë e nxorri kokën në rrjetet sociale, duke paralajmëruar fundin e LSDM-së dhe rilindjen e partisë të cilës i takon. E...

Lajmet e fundit