Ballina Etiketimet Infshqip

Etiketim: infshqip

New York Times mbështet Hillary Clinton për presidente

Gazeta prestigjioze amerikane, New York Times, ka mbështetur Hillary Clinton për presidente, duke thënë që kandidatja Demokrate, shërbimi i saj dhe idetë pragmatike të...

Makina më e bukur e vitit 2016, Renault Talisman (FOTO)

E veçantë dhe tejet ekspresive në dizajn, me një gjatësi 4.85m, Renault Talisman është vetura e cila e bën diferencën nga çfarë kemi parë...

Lajmet e fundit