Ballina Etiketimet Iniciative

Etiketim: iniciative

Me iniciativë të Selës, nesër mbahet tryeza e rradhës e liderëve...

Nesër me fillim në ora 13 në hotel Arka në Shkup pritet të mbahet takimi i rradhës mes liderëve politik shqiptarë në Maqedoni dhe...

Lajmet e fundit