Ballina Etiketimet Ishulli me i bukur

Etiketim: ishulli me i bukur

Ishulli kanadez ofron punë dhe tokë për këdo që dëshiron të...

Dyqani vendas “Farmer’s Daughter” në fshatin Whycocomagh, ishullin kanadez të Cape Breton, ka ndërmarrë një eksperiment të ri për të luftuar rënien demografike. Dyqani u...

Lajmet e fundit