Ballina Etiketimet Isulli qe ofron para

Etiketim: isulli qe ofron para

Ishulli kanadez ofron punë dhe tokë për këdo që dëshiron të...

Dyqani vendas “Farmer’s Daughter” në fshatin Whycocomagh, ishullin kanadez të Cape Breton, ka ndërmarrë një eksperiment të ri për të luftuar rënien demografike. Dyqani u...

Lajmet e fundit