Ballina Etiketimet Ite

Etiketim: ite

Ky do të jetë dhjetori më i ftohtë në 25 vitet...

Anglia dhe vende të tjera të Evropës do kalojnë dhjetorin më të ftohtë të 25 viteve. Thuhet se temperaturat do bien me -8 gradë celsius....

Lajmet e fundit