Ballina Etiketimet Ituaten

Etiketim: ituaten

Sela dhe Kasami përcjellin situatën, nuk duan bashkëpunim me njerëz të...

Lëvizja Besa dhe LR PDSH-ja, po presin epilogun e kryesisë së BDI-së, para se të flasin se a e përkrahin atë si partner eventual....

Lajmet e fundit