Ballina Etiketimet Jaguar sport

Etiketim: jaguar sport

Rama nuk heq dorë nga Jaguarët superluksozë

Këshilli i Ministrave ka shfuqizuar vendimin e shumë debatuar për marrjen me qira të makinave për zyrtarët e lartë, përfshirë ministrat dhe vetë Kryeministrin. Në...

Lajmet e fundit