Ballina Etiketimet Jahja pashe

Etiketim: jahja pashe

Tre adoleshentë janë sulmuar në Jahja Pashë në Shkup

Tre adoleshentë të moshës prej 16 dhe 17 vjeçare dje janë sulmuar në rrugën “Cvetan Dimov”, në Jahja Pashë, në Shkup. Siç informoi sot MPB-ja,...

Lajmet e fundit