Ballina Etiketimet Jo maqedonasve

Etiketim: jo maqedonasve

Peticion online që partitë shqiptare t’i thonë “JO” Gruevskit

Është formuar peticion online për t’i thënë “JO!”, bashkëpunimit të partive shqiptare me VMRO-DPMNE-së dhe Nikolla Gruevskin. Të gjithë shqiptarët që pajtohen me mendimin se...

Lajmet e fundit