Peticion online që partitë shqiptare t’i thonë “JO” Gruevskit

Është formuar peticion online për t’i thënë “JO!”, bashkëpunimit të partive shqiptare me VMRO-DPMNE-së dhe Nikolla Gruevskin.

Të gjithë shqiptarët që pajtohen me mendimin se partitë shqiptare që kanë fituar mandate në zgjedhjet e 11 dhjetorit, duhet të mos koalicionojnë me VMRO-DPMNE-në, peticionin mund ta firmosni: KËTU.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu