Ballina Etiketimet Jugohromi ne tetove

Etiketim: jugohromi ne tetove

Jugohromi vazhdon “të mbysë” Tetovën dhe fshatrat përreth saj (VIDEO)

Çështja e Jugohromit në Tetovë vazhdon të mbetet akoma e pazgjidhur. Fabrika e Jugohromit nuk di të ndalet së helmuari tetovarët dhe fshatrat përreth saj. Një...

Lajmet e fundit