Jugohromi vazhdon “të mbysë” Tetovën dhe fshatrat përreth saj (VIDEO)

Çështja e Jugohromit në Tetovë vazhdon të mbetet akoma e pazgjidhur.

Fabrika e Jugohromit nuk di të ndalet së helmuari tetovarët dhe fshatrat përreth saj.

Një lexues i cili dëshiron të ngelet anonim ka regjistruar pamjet e tymit vdekeprurës të Jugohromit.

Sipas lexuesit që ka dërguar videon në adresë të portalit TetovaSot, thotë se pamjet janë regjistruar nga fshati Poroj dje pasdite.

 

 

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu