Ballina Etiketimet Kafsherore

Etiketim: kafsherore

Pamje kafshërore në Fier, macen e djegin dhe e lidhin në...

Një veprim i rëndë është ai që ka ndodhur në një lagje të Fierit. Një mace është lidhur në një pemë, ku është mbytur...

Lajmet e fundit