Ballina Etiketimet Kampi

Etiketim: kampi

BDI: Nuk kemi partner strategjik dhe të preferuar tek kampi politik...

Bashkimi Demokratik për Integrim nuk ka partner të preferuar në bllokun politik maqedonas, ndërsa interesin për ruajtjen e stabilitetit të shtetit e vendos mbi...

Lajmet e fundit