Ballina Etiketimet Kanalizimi ne berove

Etiketim: kanalizimi ne berove

Fillon ndërtimi dhe rehabilitimi i kanalizimit në Berovë

Në Berovë sot do të fillojë rehabilitimi dhe ndërtimi i rrjetës së kanalizimit në këtë komunë, përcjell Telegrafi Maqedoni. Fillimin e ndërtimit do ta shënojë...

Lajmet e fundit