Ballina Etiketimet Kandaloz

Etiketim: kandaloz

EKSKLUZIVE/ Kush do e mer përgjegjësinë për rezultatin skandaloz të BDI-së?

Bashkimi Demokratik për Integrim ka pësuar humbjen më të thellë që nga themelimi i saj, është përgjysmuar me vota dhe numra deputetësh nga zgjedhjet e...

Lajmet e fundit