Ballina Etiketimet Kandidati trump

Etiketim: kandidati trump

Voton djali i Donald Trump, por bën një gabim që mund...

Sot po zhvillohen zgjedhjet presidenciale në SHBA dhe padyshim është një ditë shumë e shënuar jo vetëm për Amerikën dhe amerikanët por për të...

Lajmet e fundit