Ballina Etiketimet Kara sevda

Etiketim: kara sevda

E dinit se në krah të Emirit në ‘Kara Sevda’ luan...

“Dashuri e pafund” apo "Kara Sevda"  është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera momentalisht në vend. Rrjedhimisht, edhe protagonistët e...

“Nihani” aktorja bukuroshe tregon për jetën e saj

Neslihan Atagul njihet si Nerimani e serialit “Mes Dy Dashurish”, ose Nihani e serialit “Kara Sevda” apo “Dashuri Pafund”. Neslihani dhe Kadiri u dashuruan me...

Lajmet e fundit