Ballina Etiketimet Karshiaka shkup

Etiketim: karshiaka shkup

Ansambli “Karshiaka”, me ftesë për në Iskele të Qipros (FOTO)

Ansambli i Këngëve dhe Valleve "Karshiaka" si duket nuk ka të ndalur me suksese dhe të arritura. Interesim i madh ndërkombëtar për Ansamblin "Karshiaka" nga...

Lajmet e fundit