Ballina Etiketimet Kemi

Etiketim: kemi

Zaev dhe Ahmeti: Shpejtë do kemi zgjidhje të situatës (VIDEO)

Dy liderët e partive politike Zoran Zaev dhe Ali Ahmeti konfirmuan se zhvillojnë takime të vazhdueshme në Kuvend në kuadër të gjetjes së një...

BESA: Kemi komunikim normal me politikanët shqiptarë, por jo me ata...

Lëvizja BESA njihet si parti e qëndrimeve parimore dhe konsisente, andaj kjo ka ngjallur nervoz te partitë e tjera jo parimore, që votat i...

Lajmet e fundit