Ballina Etiketimet Kendim Kurani

Etiketim: kendim Kurani

Imami i njohur shqiptar shpërndan videon me zërin e jashtëzakonshëm duke...

Imami dhe lexuesi njohur i Kur’anit famëlartë nga Maqedonia, Abdulbesir Neziri vazhdon me projektin e tij duke promovuar video xhirimin e 4-të me përmbajtje...