Ballina Etiketimet Keqperdorime

Etiketim: keqperdorime

Avokati i Popullit: Presione ndaj administratës dhe keqpërdorime të fëmijëve në...

Zyra e Avokatit të Popullit vlerëson se ditët e para të fushatës nuk kanë filluar për së mbari, pasi që në adresë të tyre...

Lajmet e fundit