Ballina Etiketimet Keqtrajtohen

Etiketim: keqtrajtohen

Rasti “Kumanova”, sërish keqtrajtohen të akuzuarit

Demë Shehu dhe Elham Arifi janë dy të akuzuarit në rastin e Lagjes së Trimave që janë keqtrajtuar sot gjatë transportit nga burgu i...

Lajmet e fundit