Ballina Etiketimet Kerkesat

Etiketim: kerkesat

Pse LSDM e Zaev nuk flet për shtatë kërkesat e partive...

Rasti fatlum u erdhi partive politike shqiptare dhe nuk duhet humbur asnjë dekikë nga firmosja e një marrëveshje me kryeministrin e dekretuar Gruevskin, natyrisht...

Partia e Gruevskit i quan rrënim të rendit kushtetues kërkesat e...

Formimi i qeverisë së re të Maqedonisë nga VMRO DPMNE, duket i pamundur bazuar në qëndrimin e saj të fundit ku përjashton çdo mundësi...

Lajmet e fundit