Ballina Etiketimet Kibernetike

Etiketim: kibernetike

Obama: Rusët, përgjegjës për sulmet kibernetike

Në konferencën e fundit të shtypit për vitin 2016, Presidenti Barack Obama tha se shpreson që presidenti i zgjedhur të garantojë që në të...

Edhe administratorët shqiptarë fillojnë të shkyejnë flamujt e BDI-së

Hakerët ushtarakë amerikanë kanë depërtuar në rrjetin elektronik të Rusisë, rrjetet e telekomunikacionit dhe sistemet e komandës së Kremlinit. Një zyrtar i lartë i inteligjencës...

Lajmet e fundit