Ballina Etiketimet Kim kardashian

Etiketim: kim kardashian

Kim përjeton tmerr në Paris, mbahet me armë nga persona të...

Kim Kardashian ka përjetuar një situatë të tmerrshme në Paris. Ylli i famshëm televiziv është mbajtur me armë në dhomën e saj në një rezidencë...

Vila luksoze e Kim Kardashian dhe Kanye West, 30 milion dollarë...

Kim Kardashian dhe Kanye West mund të jenë miliarderë  – por edhe ata i shijojnë dhuratat si të gjithë edhe ata nuk mund t’i...

Lajmet e fundit