Ballina Etiketimet Kine

Etiketim: kine

Sinjali për tensione të larta Kinë-SHBA në periudhën e Trump

Pas një telefonate të papritur javën e kaluar me lideren e Tajvanit dhe reagimeve të qeverisë së Pekinit pas një deklarate akuzuese kundër Kinës...

Lajmet e fundit